licėjaus alumni renginiai

LA Sąskrydis

Paskutinį birželio šeštadienį tradiciškai su Licėjaus Alumni pasidalinkime idėjomis su senaiss ir naujais pažįstamais! Šiemet Sąskrydis vyks truputį kitokiu formatu - nuotoliniu būdu, vakare. Veiklos, kaip visada, įtrauks:

19:00 - 20:00
DISKUSIJA: "30 (ne)brandos metų"
Moderuoja: Vytis Jurkonis (VII laida, VU TSPMI)

Atkurtai Lietuvai kovo 11-ąją suėjo 30 metų, Vilniaus licėjus šiemet taip pat mini trisdešimtmetį. Trisdešimtmẽtį galima laikyti brandžiu žmogumi; Alumni Tarybos narys Vytis Jurkonis (VII laida) kvies įvairių interesų sričių diskusijos dalyvius pasikalbėti apie brandą. Tiesiogiai transliuojamoje diskusijoje bus pasidalinta per paskutinius 30 metų patirtais ryškiausiais iššūkiais, išmoktomis pamokomis, ir vizijomis - ko reiktų siekti, kad galėtumėme save vadinti brandžiais brandžios valstybės piliečiais.

20:00 - 20:50
PROTŲ KOVOS: "Licėjus: kelionė ten ir atgal"
Klausimus kuria: Edvinas Stankevič (XVII laida, Thermo Fisher Scientific)

Apie brandą pamąstyti pakvies ir už ankstesnių Protų kovų klausimų kokybę ir detalumą šūsnį komplimentų susirinkęs mįslių ir užuominų kūrėjas E. Stankevič! Sąskrydžiui įpusėjus užduosime 30 interaktyvių klausimų - kahoot! platformos pagalba kiekvienas prisijungęs galės gyvai pamankštinti savo pilkąsias ląsteles. Geriausiai pasirodžiusių laukia prizai!

21:00 - 21:30
LA STIPENDIJA 2020: LAUREATŲ PASKELBIMAS

10 metų jubiliejų švenčianti Licėjaus Alumni Stipendija taip pat sparčiai bręsta: į praėjusių mėnesių aktualijas neatsižvelgęs Stipendijos fondas dar beveik padvigubėjo! Šiemet LA išdalins net 19 500 EUR! Prie stipendijos fondo augimo šiemet prisidėjo ne tik ilgamečiai partneriai – Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio Rotary Klubas, bet ir naujai įsteigtas VLAAUK juridinis vienetas, efektyviai Stipendijos labui išnaudojantis Jungtinės Karalystės mokesčių ir labdaros sistemos privalumus.

Stipendijai gauti šiemet sulaukta 14-os stiprių paraiškų - devynių kompetetingų ir įvairiausiose srityse dirbančių alumnų Komisija didelių pastangų dėka išrinko 2 laureatus. Vakaro kulminacija: kas Alumni Stipendijos laureatais tampa 2020-aisiais? Įsijunkite, sužinosite pirmieji!

Detalią informaciją apie platformą ir naujienas rasite Sąskrydžio Facebook puslapyje. Iki nuotolinio susitikimo šeštadienį, 19:00!


Ankstesni sąskrydžiai:

  • Data Birželio 27 d., 2020
  • Laikas 19:00
  • Vieta Nuotoliniu būdu
  • LA Facebook