licėjaus alumni stipendija

Aistė Šeibokaitė-Ambrasė

Laida XV
Stipendijos sezonas 2018
Stipendijos dydis 2 000 EUR
Paskirtis Neuromokslų tyrimams Tübingen universitete
LinkedIn n/a

Licėjaus Alumni Stipendijai aplikavau pradėjusi Neuromokslų doktorantūrą Tübingeno Universitete. Gautus stipendijos pinigus skyriau įvairių pilotinių eksperimentų įgyvendinimui. Šių eksperimentų rezultatus panaudojau planuojat didelę studiją, kurios metu planuoju gilintis į žmogaus smegenų veiklą moralinių sprendimų priėmimo metu.

Licėjaus Alumni Stipendija man reiškė ne tik lengvesnę finansinę studijų naštą – stipendija prisidėjo prie žinojimo, jog mano tyrimų tema yra aktuali platesnei visuomenei, jog priklausau bendruomenei, kuri pasitiki mano moksliniais sugebėjimais bei skatina mane mano nekonvenciniame akademiniame kelyje. Juk aukštajį išsilavinimą pradėjau nuo politikos mokslų, po to studijavau filosofiją, o galiausiai pasukau į natūraliuosius mokslus. Tarpdiscipliniškumą visuomet vertinau teigiamai, bet ne visuomet sulaukdavau tokių pat reakcijų iš aplinkinių. Tai, kad manimi pasitikėjo mano universitetas, mano doktorantūros vadovė ir Licėjaus Alumni bendruomenė, man kasdien suteikia jėgų įveikiant iškylančius iššūkius. Mano kolegos taip pat įvertino šią stipendiją teigiamai – dauguma doktorantūros studentų žino, kaip sudėtinga yra asmeniškai gauti trečiųjų šalių finansavimą eksperimentų įgyvendinimui. Atsidėkodama, Licėjaus Alumni vardą miniu ir minėsiu visose tyrimų paraiškose bei akademiniuose straipsniuose, kuriems buvo panaudoti stipendijos pinigai.

Įkvėpta Licėjaus Alumni Stipendijos laimėjimo, savanoriškai prisidedu prie sutelktinių stipendijų projektų savo profesinėmis žiniomis. Šalia akademinės veiklos esu sukaupusi komunikacijos ir viešųjų ryšių patirties, kurią mielai įdarbinu, kai reikia padėti jaunesniems studentams. Esu pasiruošusi pagebėti ir pasidalindama savo patirtimi kardinaliai keičiant studijų kryptį ar studijų Vokietijoje formalumų klausimais.