licėjaus alumni stipendija

Vytautas Butkus

Laida XVI
Stipendijos sezonas 2019
Stipendijos dydis 1 000 EUR
Paskirtis Edukacinės platformos formaliam švietimui paremtos Minecraft kompiuteriniu žaidimu kūrimui
LinkedIn

LA stipendija prisidėjo prie sėkmingo mano projekto vystymo. 2020 metais sėkmingai integravome mokomajį turinį į kompiuterinį žaidimą Minecraft ir pasiūlėme mokiniams dalyvauti edukaciniuose būreliuose. Pavasarį prasidėjęs karantinas padiktavo nuotolinę mokymų formą, kuri pasirodė esanti labai naudinga, nes galėjome pasiūlyti į būrelius jungtis vaikams iš visos Lietuvos (ir net užsienio - turime būrelio dalyvių iš Anglijos, Airijos ir Tenerifės), o ne tik iš didžiųjų miestų.

Pirmame būrelyje mokiniai Minecraft žaidime simuliavo žmonijos kelionę į Marsą ir pirmosios kosminės bazės kūrimą. Buvo įdarbintos matematikos žinios skaičiuojant optimalų bazės perimetrą ir plotą; taipogi bazės tūrį norint nustatyti deguonies poreikį. Chemijos ir biologijos žinios pasitarnavo ieškant vandens Marse, auginant maistą ir gaminant raketų kurą. Būrelio metodinė medžiaga buvo sukurta naudojant kompanijos Space X aprašytus planus ir hipotezes apie Marso kolonizavimą.

Antrame „Žaliojo miesto iššūkio" būrelyje vaikai sprendė ekologijos problemas, mažino miestų taršą, ieškojo tvarių transporto ir ūkininkystės metodų. Trečiame, 2020 m. vasarą vykusiame būrelyje vaikai virtualiai keliavo po Lietuvos kurortus ir statė žymiausius jų pastatus: Trakų pilis, Palangos tiltas, Klaipėdos uostas ir kt. Daugiau apie būrelius galite sužinoti čia: www.edukraftas.lt

LA bendruomės patikėjimas mano projektu suteikė motyvacijos toliau siekti užsibrėžtų tikslų. Raginu nesuabejoti savo jėgomis ir užpildyti paraišką stipendijai.